פשפש מיטה

הדברת פשפש מיטה

רבים לא יודעים, אך כשהם הולכים לישון במיטה שלהם והם בטוחים שהם לבדם, הם בעצם הולכים לישון ביחד עם עשרות פשפשים קטנים שנקראים "פשפשי מיטה". פשפש מיטה הנו טפיל שניתן למצוא במקומות הקרובים למגורי בני אדם. הגודל של פשפש בוגר מגיע ל6 מ"מ ואילו גודלה של ביצה מגיע ל1 מ"מ. חיות אלו ניזונות בעיקר בלילה, כאשר היעד העיקרי הנו דם- מכאן שניתן להבין מדוע הפשפשים מעדיפים לחכות בחושך על המיטה ומהו מקור שמם.
שלבים
מלבד העובדה שמדובר על חוסר נעימות, מדובר גם על חיה שמעבירה מחלות, והעקיצות שלה עשויות לגרום לגירוי מציק. מכאן שאם עולה חשש לקיומו של פשפש המיטה אצלכם בבית, יש להיעזר במדביר מקצועי שמכיר את דרכי ההתמודדות היעילות ביותר. מדביר מקצועי יעניק שירות נקודתי ומשולב. מכאן שהוא ישאב את המקום הנגוע, יאטום סדקים בהם הפשפשים עשויים להסתתר, ורק אז יעבור להדברה מקצועית שעושה שימוש בחומר מתאים.

בחינת מקצועיות

חשוב לדעת שאם מזמינים מדביר שאינו מתמחה במתן שירותי הדברת פשפש מיטה, הוא עשוי להסב נזק רב כיוון שהוא יטען שהעבודה נעשתה, ועל כן בעלי הבית עשויים להניח לכך בזמן שהבעיה עדיין קיימת- מצב שמוביל אזורים נוספים בבית להיות נגועים ב"פשפש המיטה". אם כן כיצד ניתן להיות בטוחים שמדובר במדביר מקצועי? ראשית יש לבחון המלצות ושנית יש לוודא שהוא מטפל בבעיה לפחות ע"י שני ביקורים. בנוסף יש לוודא שהוא מדביר אזורים נוספים שעשויים להיות נגועים, שהוא ממליץ על שיטות ניקיון עבור בגדים שייתכן ובאו במגע עם הפשפשים וכדומה.

טיפול מידי

כאשר מדובר על פשפש המיטה, יש להבין שמדובר על מטרד שאינו סובל דיחוי ועל כן יש לפנות במידי למקצוען. מקצוען יבצע ניטור של הסביבה שסביב מוקד הבעיה, ישאב ע"י שואב חזק במיוחד וייבחר באחת מהשיטות הבאות: קיטור יבש, אוויר חם, אוויר קר או חומרי הדברה. בשורה התחתונה כל עוד פונים אל מקצוען שמתמחה בשירותי הדברת פשפש מיטה, ניתן להיות רגועים וללכת לישון ללא אורחים בלתי רצויים.

מוזמנים לשתףPrint this pageShare on LinkedInEmail this to someoneShare on FacebookShare on Google+