הסבר על הדברה אורגנית

יש לא מעט סיטואציות שמצריכות התערבות של מדביר מקצועי. זו יכולה להיות מכת נמלים, הטרדה של צרעות בגינה, בעיית עכברים בבית וכדומה. עם זאת, כאשר פונים לקבל עזרה מקצועית, ניתן לבחור בין הדברה שעושה שימוש עם חומרים רעילים לבין הדברה אורגנית שעושה שימוש עם חומרים טבעיים. בזמן שהדברה מהסוג הראשון עשויה לסכן את באי הבית, הרי שהדברה אורגנית מבטיחה שקט נפשי, וזאת בלי שהיא תהיה פחות יעילה. על כן מדוע לבחור באופציה הראשונה כשיש חלופה הרבה יותר אפקטיבית?
100% טבעי
אנשים עשויים לחשוב שהדברה אורגנית אינה יעילה, עם זאת, אם רק קצת בודקים, מהר מאוד ניתן לגלות שמדובר על שיטה יעילה. מבקשים הסבר על הדברה אורגנית על מנת להבין לעומק? ובכן מדובר על שיטה ששונה במהות שלה מהשיטה הכימית, והחומר עמו משתמשים הנו 100% טבעי. כמו כן, לסוג זה של הדברה יש מגוון יתרונות ייחודיים. בין היתר מדובר על שמירה על בריאות הילדים, אין פגיעה באיכות הסביבה, שומרים על בריאות חיות המחמד, ההדברה אינה מצריכה היערכות מקדימה כגון הרמת ריהוט או הסתרה של דברי מאכל, הריח יותר נעים, ואין צורך לצאת מהבית או לאוורר אותו. מכאן שניתן להמשיך ולהתנהל כרגיל מבלי להפר את השגרה.
בדיקה מעמיקה
קיבלתם הסבר על הדברה אורגנית אך עדיין נותרו חששות? ובכן אין שום בעיה- כל שעליכם לעשות זה לבקש מאותו מדביר (אליו בחרתם לפנות) שיגיש לכם אישור מטעם משרד הבריאות ואישור מטעם המשרד להגנת הסביבה. כמו כן, תמיד ניתן לדבר עם לקוחות קודמים, לבקש אחריות ולבדוק עצמאית לגבי השיטה האורגנית.
פתרון בטיחותי
השורה התחתונה היא שטוב לדעת שיש פתרון אורגני, שיש פתרון בטיחותי, יעיל וטבעי עבור בעיית מזיקים כזו או אחרת, כך שאין צורך לחכות שהבעיה תחלוף לבד רק כי חוששים, או לא מצליחים למצוא פתרון לבד. לבסוף נציין שגם אם ניתן להשיג את החומר האורגני באופן עצמאי- משתלם להזמין מדביר מקצועי, ולו כי החומר אצלו יותר זול והטיפול שלו יותר מושכל.
חסרונות – ברוב המקרים הדברה אורגנית תחזיק מעמד לזמן הרבה יותר קצר מאשר שאר ההדברות.

מוזמנים לשתףPrint this pageShare on LinkedInEmail this to someoneShare on FacebookShare on Google+