הדברת צרעות

הדברת צרעות וטיפול בקן צרעות

 

 צרעות בקרבת הבית הם מטרד לא קטן ,ולעיתים מסוימות אפילו מסוכן ,ולגבי אנשים ספציפיים יכול להיות מסוכן עד מוות. קן צרעות בקרבת הבית מאלץ אותנו להסתגר בתוך הבית ,להמנע מלפתוח חלון או דלת,כל זה מחשש מכניסה של צרעות אל תוך הבית,ומחשש לעקיצה של צרעה שהיא עקיצה מאוד כואבת.

הדברת צרעות

צרעות מתות לאחר הדברה במקלט

מעבר לכאב של עקיצת הצרעה ,ישנם אוכלוסיות שרגישות מאוד לארס הצרעה והם אלרגיים לצרעות דבורים. בזמן עקיצת צרעה הם יכולים לפתח תגובות אלרגיות קשות מאוד עד כדי מוות,במקרה כזה יש צורך דחוף להבהיל את אותם האנשים האלרגיים שנעקצו ,לבית החולים הקרוב לטיפול מיידי מציל חיים.

אוכלוסיית הילדים נכנסת גם היא תחת הקטגוריה של אוכלוסיה בסיכון ,מכיון שאנחנו לא יודעים עדיין אם הילד אלרגי  לעקיצת צרעה ולכן חייבים להתייחס אליו כאילו הוא אלרגי כל עוד לא הוכח אחרת   ,

 

טיפול בקן צרעות  חייב להיעשות על ידי מדביר מוסמך ובעל ניסיון בהדברת צרעות ,אסור בתכלית האיסור לנסות ולעשות הדברת צרעות בשיטות פרימיטיביות כגון ניסיון של הריסה של הקן באמצעות חפצים כל שהם כגון מטאטא מגבענפי עץ ( כן גם בזה נתקלנו במהלך השנים ) הדברת צרעות בשיטות פרימיטיביות אלו גורמות להתקפה המונית של צרעות עצבניות,לא נעים ובהחלט לא מומלץ.

מדביר צרעות בפעולהלפני שמזמינים הדברת צרעות רצוי לזהות את פתחי הכניסה של הצרעות אל הקן כדי שהמדביר שבא עבור הדברת הצרעות יוכל לתת פתרון מושלם עבור הדברת צרעות אנחנו ב"מיטב הדברות " משתמשים אך ורק בחומרים ירוקים אשר נמצאים בפיקוח של

משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. להדברת צרעות התקשרו  053-4444560

והחזירו את השקט לחייכם.

צרעות מתות במקלט של בנין לאחר הדברה

צרעות מתות במקלט של בנין לאחר הדברה

צרעות מתות במקלט של בניין אחרי הדברה

צרעות מתות לאחר הדברה

מוזמנים לשתףPrint this pageShare on LinkedInEmail this to someoneShare on FacebookShare on Google+