הדברת נמלת האש

שירות הדברת נמלת האש

משנת 2005  התחילה להתפשט בארץ נמלה קטנה שנקראת נמלת האש הקטנה , המקור של נמלה זאת הוא  מדרום אמריקה , והיא מוגדרת כמין פולש שיש צורך להלחם בו.

נמלת האש  קטנה מאוד בגודל של 1-1.5 מילימטר, אבל העקיצה שלה כואבת מאוד , בערך כמו כוויה ומהווה מטרד מאוד גדול בחצרות בני האדם ,בחלק מהמקרים התושבים מעדיפים לא לצאת כלל לגינה  מחשש להיעקץ על ידי נמלת האש.

בגלל רגישות נמלת האש לתנועה, עקיצה של נמלת האש את בני האדם מתרחשת לפעמים כאשר נמלת האש נלכדת בין הבגד לגוף האדם, ולפעמים אנחנו מקבלים תלונות של לקוחות על נמלת האש שעקצה אותם כאשר יצאו מהבריכה, בדרך כלל בגלל  שבזמן היציאה מהבריכה , נצמדה נמלת האש אל גוף המתרחץ, ולאחר מכן בגלל התנועה שלו היא גם עוקצת  אותו.

ברוב המקרים נמלת האש נמצאת בחצרות מחוץ לבתים,  אבל בתקופת הקיץ נמלת האש תכנס גם לתוך הבתים כדי למצוא מקומות קרירים ולחים , ולכן ניתן למצוא אותה בחדרי האמבטיה, מקלחות, מטבחים וכו'.

נמלת האש מתפשטת בעולם וגם בישראל , על ידי מסחר בעצים שבהם נמצאים קיני הנמלים, בארץ התפשטות נמלת האש מתבצעת על ידי סחר בעצים, גזם עצים, שבבי עץ לחיפוי, עצים להסקה וכו'.

בחלק מהמקרים ההתפשטות נעשית על ידי המשתלות שמקבלות סחורה שבתוכה יש נמלים , וכאשר הלקוח קונה את הסחורה הוא בעצם מכניס את נמלת האש אל תוך ביתו וכך גורם להתפשטות נמלת האש ליעד חדש.

 

טיפול בנמלת האש

 

הדברת נמלת האש נעשית על ידי פיזור  פתיונות בשטח הבעייתי,  את אותם הפתיונות נמלת האש תיקח אל תוך הקן ושם שאר הנמלים יאכלו את הפיתיון ובכך בעצם נגרום להפסקת המפגע.

חשוב לא להשקות את הגינה יומיים לפני ביצוע פעולת ההדברה  וביום שלאחר ההדברה.

אפקטיביות ההדברה כנגד נמלת האש אינה ארוכה במיוד, ותיתכן חזרה של נמלים לאחר שנה, לכן חשוב לבצע את פעולת ההדברה כנגד נמלת האש  באופן קבוע פעם בשנה.

להזמנה של מדביר מוסמך ומקצועי בתחום הדברת נמלת האש , התקשרו אלינו לטלפון      053-4444560 כדי לקבל טיפול מהיר ויעיל

 

מוזמנים לשתףPrint this pageShare on LinkedInEmail this to someoneShare on FacebookShare on Google+