הדברת נמלים

נמלים

נמלים הם יצורים שאורח חייהם די נסתר מעיננו בני האדם,בדרך כלל קיני הנמלים ימצא עמוק באדמה ,ואנו נראה את הנמלים רק כאשר הם יוצאות מתוך הקן במהלך בנייתו כדי לפנות עודפי עפר, או שנראה אותם הולכות וחוזרות בשיירות כדי להביא מזון.כל עוד הנמלים נמצאות אי שם במעבה האדמה וחיות את חייהם, הכל טוב ויפה,אבל מרגע שאנחנו מתחילים לראות אותם מסתובבות אצלנו בבית, על השיש במטבח ,או בפינת האוכל ,וכו' אז הם כבר מהוות מטרד ,וכאן כבר מתחיל הצורך ב הדברת נמלים כדי להפטר מהמטרד.

מהיכן מצליחות הנמלים להיכנס

בשל גודלם המזערי ,נמלים יכולות להגיע אל תוך הבית מכל חריץ קטן,גם כאלה שעבורנו בני האדם אינם נחשבים כלל.ולכן די סביר לראות נמלים שיוצאות מתוך החריצים שבין המרצפות,שקעי החשמל, סדקים שבין ארונות המטבח והקיר וכו, כמובן שפעולת מניעה יעילה ביותר היא שמירה על הניקיון,והקפדה שלא להשאיר אוכל חשוף בחוץ,יש כמובן לזכור שגם פירורים שעבורנו נחשבים לקטנים ,יכולים למשוך אל המטבח שיירות של נמלים.

הקפדות מיוחדות עבור הדברת נמלים

הדברת נמלים בבית וגם בגינהאם המצב כבר מחייב ,ואנחנו צריכים לבצע הדברת נמלים בבית או בחצר,חובה להקפיד שחברת ההדברה שאותה אנחנו מזמינים,הינה חברה עם היתר הדברה בתוקף ,ולא חאפר שמתעסק עם חומרים שאין לו בהם הבנה.
כאשר אנו באים כדי לבצע הדברת נמלים אנו משתמשים בחומרים עם היעילות המירבית כנגד הנמלים,כאשר באותו הזמן ,אותם החומרים הינם עם הרעילות הכי נמוכה שאפשר כלפי בני האדם וחיות הבית.

הדברת נמלים לשקט נפשי

ההדברה מתבצעת על פאנלים של הריצוף שהם החיבור שבין הקירות לרצפה,לאורך כל קירות הבית.
מסביב לארונות המטבח , על השיש ,מתחת לכיור המטבח ,ובכל מקום שממנו תיתכן חדירת נמלים אל תוך הבית.

מומלץ לעדכן את המדביר שמגיע לביתכם על אותם המקומות שבהם נראו נמלים אצלכם בבית,כדי שהוא יוכל לתת מענה טוב ובמיקום המדויק.

ההדברה נעשית  למען המטרה המשותפת שלנו ,שהיא לתת לכם את השקט הנפשי הנדרש ,והוא נובע מפתרון מבעיית הנמלים בבית.

להזמנת מדביר נמלים התקשרו עכשיו לטלפון 053-4444-560

מוזמנים לשתףPrint this pageShare on LinkedInEmail this to someoneShare on FacebookShare on Google+