הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים אמורה להתבצע על ידי מדביר מומחה בתחום 

מושבת טרמיטים יכולה להגיע לסדר גודל של 50,000 טרמיטים ,ובמקרים מסוימים אף למאות אלפי טרמיטים.

הטרמיטים ניזונים מעץ תאית וכאן מקור הבעיה , כאשר יש טרמיטים בבית , יש לצפות לנזקים לחלקי הבית שמיוצרים מעץ,או לכל מוצר שנמצא בבית ומיוצר מעץ.

בחלק גדול מהמקרים,הטרמיטים בונים את הקן שלהם בחול שמתחת למרצפות,ומשם יוצאות לסיור בחיפוש אחר מזונם שהוא העץ. ולכן ברוב המקרים מוצרי העץ הראשונים להפגע הם משקופי הדלתות מכיון שהם באים במגע ישיר עם החול שמתחת לריצוף.

הטרמיטים רגישים לאור ולכן בהרבה מקרים כלל לא נדע שהמקום נגוע בטרמיטים,אלא רק כאשר זה כבר יהיה מאוחר מידי, במקרים רבים המשקוף כולו אכול מבפנים ונשארה רק שכבה חיצונית של צבע , וכאשר ננסה "לדקור" עם מברג ,המברג יכנס בצורה חלקה אל תוך המשקוף מפני שבעצם כבר אין עץ במשקוף והוא כבר אכול וחלול.

הדברת טרמיטים חייבת לקחת בחשבון את כל תכונותיהם ואורח חייהים של הטרמיטים כדי ש הדברת טרמיטים תשיג את התוצאות הרצויות. שלב מקדים עבור הדברת טרמיטים הוא ניטור של המקום כדי לזהות שהמזיקים הם אכן טרמיטים,נוכל למצוא נגיעות של טרמיטים בחלק התחתון של המשקופים בבית, או לחלופין נראה תעלות בוץ לאורך הקירות או על כל משטח אחר, התעלות האלו נבנות על ידי הטרמיטים ,מכיון שהטרמיטים רגישים לאור ולכן כדי לעבור ממקום למקום הם בונות לעצמם תעלות שאטומות לאור.

ולכן לפני ביצוע הדברת טרמיטים נחפש את אותם הסימנים המזהים כדי לוודא שאכן המקום נגוע בטרמיטים. ביצוע פעולת הדברת הטרמיטים מתבצע על ידי קידוח של חורים בחיבור שבין המרצפות והקירפאנלים של הרצפה. החורים נקדחים מסביב לכל הבית במרחק של 30-50 ס"מ ואליהם מוזרק החומר עבור הדברת טרמיטים .

הדברת טרמיטים היעילה ביותר היא מניעה ,ולכן קבלו כמה טיפים .טרמיטים אוהבים לחות ואוהבים עץ,ולכן מאוד מומלץ למנוע טיפטופים של ברזים מזגנים אל סביבות הבית,ובנוסף המנעו ממצבירת גזם עץ בחצר או בכל האזור שמסביב לבית. מקוים שעזרנו לכם להבין על קצה המזלג את עניין

הדברת הטרמיטים ,ובמידה ואתם חושדים שיש בעיה התקשרו אלינו בהקדם 053-4444560 כדי לקבל שירות הדברת טרמיטים יעיל ומקצועי .

תעלת בוץ של טרמיטים,מהתקרה אל המשקוף.

תעלת בוץ של טרמיטים,מהתקרה אל המשקוף.

תעלת בוץ של טרמיטים

תעלת בוץ של טרמיטים

משקוף עם חורים של טרמיטים

משקוף עם חורים של טרמיטים

משקוף עם חורים של טרמיטים

משקוף עם חורים של טרמיטים

משקוף נגוע +תעלת בוץ של טרמיטים

משקוף נגוע +תעלת בוץ של טרמיטים

תעלת בוץ של טרמיטים

מוזמנים לשתףPrint this pageShare on LinkedInEmail this to someoneShare on FacebookShare on Google+