הדברת ג'וקים

יש דבר אחד שכולם יסכימו עליו ,ג'וקים הם יצורים דוחים.

נכנסנו למטבח ועל השיש אנחנו רואים שמטייל לו ג'וק ,רק מלדמיין את הסצינה הזאת ,עולה בנו הרגשת מיאוס אחת גדולה .
המחשבה שיצור כזה דוחה מסתובב אצלנו ,ועוד על השיש במטבח ,קרוב לאוכל שאותו בני משפחתנו עומדים לאכול,גורמת לכל אדם לרתיעה ורגשות אין אונים,

כי אם ראינו ג'וק אחד על השיש ,מי יודע כמה עשרות ג'וקים מסתובבים שם כשאנחנו לא נמצאים כדי לראות.ואז באופן אינסטינקטיבי אנחנו חושבים על הדברת ג'וקים מעבר למראה המגעיל יש את ההיבט הבריאותי.

נכון שהיצור הזה כשלעצמו דוחה ברמה האסטטית, עם כל הרגליים והמחושים שלו ,וגם הריצה המהירה שלו ,שלפעמים היא אפילו לכיוון הישיר שלנו ,לא בדיוק עוזרת לנו להיפטר מרגשות הגועל.

אבל הבעיה היותר גדולה היא הבעיה הבריאותית,מכיון שה- ג'וקים נמצאים בעיקר בצנרת הביוב ,ומשם הם מוצאים את דרכם אל המטבח שלנו .
כולנו יודעים איזה כמות מטורפת של חיידקים נמצאת בצנרת הביוב,וכאשר הג'וקים מסתובבים להם בתוך

צנרת הביוב אותם חיידקים נצמדים לגופם של ה ג'וקים ,ומכאן הדרך אלינו לשיש במטבח קצרה ביותר.וזאת הסיבה היותר חשובה ודחופה ל הדברת ג'וקים

הפתרון הנכון

תיקנים מקקים ג'וקים גוקים הדברה הדברות ריסוס

הדברת תיקנים

הפתרון הנכון ביותר הוא הזמנת חברת הדברה מקצועית הנמצאת בפיקוח המשרד להגנת הסביבה ,חברת שברשותה " היתר הדברה" המצוידת בידע ובנסיון המתאים לצורך הדברת ג'וקים ,ידע חשוב אודות שלבי התפתחותם ,והכרת הביולוגיה המיוחדת שלהם.
בהתאם לידע שבידיה ,תוכל לתת מענה על ידי חומרים שיתאימו בדיוק לביולוגיה של אותם ה ג'וקים ,תוך כדי צימצום הסכנה לשאר דיירי הבית,אם זה אנשים בוגרים,ילדים,או בעלי חיים.

כך שהדברת ג'וקים יעשה רק בידי אנשי מקצוע .
כדי לבצע את פעולת הדברת ג'וקים ,חברתנו עובדת רק עם חומרים שלהם יש אישור מהמשרד להגנת הסביבה לעבודה בסביבה הביתית ,החומרים הינם חומרים ירוקים שהיעילות שלהם כלפי החרקים היא מקסימלית,והרעילות שלהם לבני האדם היא מינימלית עד אפסית.

וכך בעצם אנחנו מבצעים הדברת ג'וקים מצד אחד ,ומצד שני אנחנו גם שומרים על בריאותם של דיירי הבית.

אז כדי שיותר לא תישמע צעקת " אמאל'ה ג'וק " אצלכם בבית ,

התקשרו כבר עכשיו ל 053-4444-560

כדי שנוכל לבצע הדברת ג'וקים ולתת לכם מענה מהיר,ופתרון מלא לבעיית הג'וקים בביתכם.

מוזמנים לשתףPrint this pageShare on LinkedInEmail this to someoneShare on FacebookShare on Google+