הדברה במסעדה

איך שומרים על ההשקעה הגדולה במסעדה?

לאחר שהשקענו עשרות ומאות אלפי שקלים בהקמת מסעדה, תוך הקפדה על כל פסיק במקום, וטרחנו לעצב את המקום עבור הסועדים המבקרים במקום חשוב לא פחות לשמור על נקיון המקום,כדי שההשקעה בזמן וכסף לא תרד לטמיון יש לוודא שהמקום שמור ונקי,חשוב מאוד לוודא שיש במקום תקנון עבור עובדי המקום המפרט איך עליהם לשמור על ניקיון המקום. מודרני וחדיש כי כולנו יודעים.

תמיכה מחברת הדברה מקצועית

Asian style salmon steak on restaurant tableרצוי מאוד ליצור קשר קבוע עם חברת הדברה מקצועית,שתספק שירות הדברה ולכידה שוטף ומקצועי שיתבצע על בסיס חודשי,שירות שכזה יחל בפעילות איתור מקורות המזיקים,וברישום מסודר של כל הדברה המתבצעת במקום,על אף שעדיין לא נראו ,סביר להניח שהחרקים והמזיקים למיניהם נמצאים באזור המסעדה,הופעתם לפתע של אותם המזיקים יכולה לגרום במקרה הטוב לאי נעימות ,ובמקרה אחר לפרסום שלילי מפה לאוזן,במקרים מסוימים ניאלץ להתמודד עם צו סגירה למקום עקב תברואה לקויה.
הדברה מוקדמת ובזמן הנכון יכולה למנוע את אי הנעימות ואת כל הבעיות הכרוכות בכך.

אף בית עסק לא מעוניין בפרסום שלילי העובר מפה לאוזן,במיוחד לא בענף המזון.

מיטב הדברות מציעה פתרונות מקצועיים יעילים וערוכה היטב למטרה זאת.

אנחנו בחברת מיטב הדברות,מתמחים במתן שירות הדברה שוטף ומקצועי ומסירת תיעוד על כל פעולות ההדברה,נאפשר לכם ראש שקט וללא דאגות בכל נושא ההדברה.

מסעדה מקבלת כל הזמן אספקה שוטפת של מזון מהחוץ. במקרים רבים יש בקרטונים ובאמצעי אחסון המזון ג'וקים שבאים איתם ועלולים לצאת למטבח. האוכל במסעדה יכול למשוך מזיקים כמו נמלים, עכברים או חולדות. בשטח שבו הסועדים יושבים עלולות להיות צרעות שיחפשו אוכל ויפריעו לסועדים. נוסף לזה עלול להיות גם עש המזון ועוד מזיקים. לכן יש הדברה קבועה למזיקים וגם הדברה שמזמינים כשצריך כמו הדברת צרעות
העבודה מתבצעת על ידי מדביר מוסמך המבצע את כל פעולת ההדברה מתחילתה ועד לסיומה המוצלח,אצלנו תיווכחו שהתוצאות מדברות בעד עצמם !!!.
בנוסף יינתן ייעוץ חינם בנוגע לשמירה על הגיינה ותחזוקה נכונה שתמנע את הגעת המזיקים בעתיד.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון 053-4444-560

מוזמנים לשתףPrint this pageShare on LinkedInEmail this to someoneShare on FacebookShare on Google+